top of page
  • MEKADIN

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Ziyareti

Güncelleme tarihi: 5 Kas 2022

Mekatronik ve Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Elif Altun, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Mekatronik ve Kadın Derneği olarak eğitimi önemsiyoruz. Mesleki eğitimin üniversite öncesinde başlaması, mesleğin daha kaliteli icra edilmesinde büyük rol taşımaktadır. Geleceğe sahip olan kadınların işlerini daha

Kız çocuklarının hayallerine dokunmak ve o hayalleri gerçekleştirmek için katkı sağlamak dönüşümü hızlandırmanın en kısa yollarından biridir.

Ziyaret İçeriği

Sn. Altun, Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Ertuğrul Geçgil ile görüşme gerçekleştirdi. Sn. Altun ve Sn. Geçgil, resmi mesleki ve teknik Anadolu liselerindeki endüstriyel otomasyon alanı ve mekatronik alanı durumunu değerlendirdi.

Mekatronik bölümündeki kız çocuklarımızın varlığı ve eğitimleri hakkında görüş bildiriminde bulunuldu. Kız çocuklarımızı mesleğe kazandırmak ve iş hayatına hazırlamak için yapılabilecek projeler hakkında konuşuldu. Sn. Geçgil’e derneğimizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page